Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto głosuje na Komorowskiego ?

Utworzony przez peace, 29 czerwca 2010 r. o 21:39
Agent rocznik 1974 napisał:
Życie to agenci, mafia w wojsku itp. - przyznaję rację to jest cel mojego życia i na tym się skoncentrujmy (ścigać.. 70 % Polaków (lekarze, prawnicy, prywatne firmy, urzędników, rolników, żydów, dzieci w ciąży i całą resztę) !!!
Człowieku sugerujesz że nie można w Polsce żyć uczciwie i jeszcze to akceptujesz. To rozumiem już Twój wybór. Obrażasz większość naszych rodaków, którzy w pocie czoła pracują na kawałek chleba. LUDZIE wyborcy Bronka sugerują że jesteście złodziejami, szubrawcami, oszustami i gangsterami, tak z 70 % Polaków.
Ostatnio edytowany 1 lipca 2010 r. o 00:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~TheBozanna~ napisał:
Prezydent TheBozanna - Muj Program Wybiorczy. .
żadupił mnie ten program, chyba nie zaszne, no i powtażasz sie szugeruje leczenie szklerozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SERGIUSZ napisał:
Na Bronka nie głosuję z trzech powodów: - za Sumlińskiego - za Szeremietiewa - bo mu nie wierzę Nikt uczciwy nie głosuje na Bronka!
Ja jestem uczciwa i głosuję na uczciwego czyli na Bronka a nie na takiego co ludzi traktuje słowami "spieprzaj dziadu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem uczciwa i głosuję na uczciwego czyli na Bronka a nie na takiego co ludzi traktuje słowami "spieprzaj dziadu"
No to osądźmy uczciwie działalność tegoż Bronka jako ministra obrony narodowej !!! Nie kto inny tylko tenże Bronek Komorowski stał za prowokacją, która zniszczyła ówczesnego wiceministra obrony narodowej Romualda Szeremietiewa. Zniszczyła Szeremietiewa, bo wskazywał na liczne nieprawidłowości w funkcjonowaniu polskiej armii, m.in. na przekręty podczas przetargów na uzbrojenie polskiej armii. W wyniku prowokacji, w ktorej uczestniczył Bronek Komorowski, tego człowieka praktycznie zniszczono. Dopiero po kilku latach w sądzie zapadł wyrok uniewinniający Szeremietiewa. Stan do jakiego została doprowadzona polska armia najlepiej obrazuje niedawny list otwarty generała Petelickiego. Łatwo go znaleźć korzystając z google. Ceniąc sobie uczciwość, pod adresem takiego kandydata jak Komorowski, mogę powiedzieć jedynie: SPIEPRZAJ DZIADU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem uczciwa i głosuję na uczciwego czyli na Bronka a nie na takiego co ludzi traktuje słowami "spieprzaj dziadu"
Ja natomiast zaczepiona przez pijanego menela z warszawskiej Pragi powiedziałabym mu identycznie jak to zrobił śp. Lech Kaczyński czyli "spieprzaj dziadu". Rozumiem że "uczciwa i głosująca na uczciwego" poweidziała by mu zapewne "przeleć mnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem uczciwa i głosuję na uczciwego czyli na Bronka a nie na takiego co ludzi traktuje słowami "spieprzaj dziadu"
No, no... ale mi dowaliłaś! Brawo! Znasz może sprawę dziennikarza śledczego pana Wojtka Sumlińskiego z Białej P. w której tle jest Twój kandydat? Znasz? Może warto się zapoznać z nią zanim oddasz uczciwie swój głos na Bronka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Kto głosuje na Komorowskiego : *zdegenerowana młodzież *zwykli przestępcy *lemingi z tv zamiast mózgów *agenci TW i ich rodziny *agentura sowiecka *ekooszołomy i inni obrońcy zwierząt *zboczeńcy i dewianci wszelkiej maści *myśliwi * tzw. dziennikarze *byli członkowie PZPR (Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji) ich dzieci i wnuki, jaruzel, urban, cimoszko... *jewropejczycy *bezideowa hołota intelektualna czyli tzw lemingi Kogoś pominąłem ? a to przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pominąłeś siebie - towarzystwo, które wymieniłeś na pewno do ciebie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem uczciwa i głosuję na uczciwego czyli na Bronka a nie na takiego co ludzi traktuje słowami "spieprzaj dziadu"
Jesteś uczciwa? A może pod wpływem i nieco nierozgarnięta. Uczciwość to przymiot etyczny, a nie nadruk na czole. Czy uczciwym jest mianowanie się uczciwą, która głosuje na autora hasła "jaki prezydent, taki zamach". W przypadku tego "spieprzaj dziadu", to pijanemu menelowi, który cię napadnie w ciemnym zaułku oddaj bez szemrania wszystko; cnotę też. To przecież będzie uczciwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborco. Pamiętaj o jednym: każda czerwona szmata i komuch, głosuje na Bronka. Chcesz powrotu komuny, kolejek, mordów politycznych, pałowania, kneblowania wypowiedzi, państwa policyjnego - głosuj na pupilka komuchów - Bronka K. Kto tego nie chce, głosuje na Kaczyńskiego! Dla mnie wystarczy, że wszystkie komuchy głosują na Bronka, to oznacza jedno: głosuję na Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętliwy napisał:
Wyborco... Dla mnie wystarczy, że wszystkie komuchy głosują na Bronka, to oznacza jedno: głosuję na Kaczyńskiego.
Ten argument mnie przekonał, miałem zagłosować na Bronka, ale na niego nakazują głosować Kwas, Cimoszka, Jaruzel i reszta tego czerwonego układu, dlatego głosuję na Kaczyńskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam swoje zdanie i zagłosuję na Komorowskiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Komorowskiego ! Nie jestem komuchem, czerwoną szmatą , powrotu komuny nie będzie, kolejek również, za pałowaniem niektórych osób jestem, państwo policyjne też by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem uczciwa i głosuję na uczciwego czyli na Bronka a nie na takiego co ludzi traktuje słowami "spieprzaj dziadu"
Juz mozesz wyprowadzic sie do ROSJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie bez różnicy, który z nich będzie reprezentantem mojego kraju aby tylko nie ględził bez przerwy o tych Polskich Polakach, nie Polonizował do reszty katolików Rusinów i był prezydentem wszystkich mieszkańców bez wyjątku, także tych ze Staro Ruskiego Podlasia http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c8/Polska_960_-_992.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Państwa. Kilka słów o mnie - 41 lat, wyższe wykształcenie, również branżowe pomagisterskie, zaliczone mnóstwo szkoleń, żona, troje dzieci, dwa samochody, duże dochody, duży majątek, wczasy w tropikach zimą, we Włoszech latem (bo lubię). I ciekawe, czy ktoś zgadnie, na kogo będę głosował ? Ha, szczekaczki Jarosława, nie, nie, tu się pomyliliście. Nie oddam swego cennego głosu na tego żałosnego, małego duchem, zakompleksionego i przebranego w cudze piórka człowieczka. Wyborcy Bronka, do urn !! Zwyciężymy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosuję na Komorowskiego ! Nie jestem komuchem, czerwoną szmatą , powrotu komuny nie będzie, kolejek również, za pałowaniem niektórych osób jestem, państwo policyjne też by się przydało.
Mylisz się. Jesteś komuchem, jesteś czerwoną szmatą (czerwone szmaty Jaruzele, Cimoszki i inne Urbany są za Bronkiem), powrót komuny JUŻ jest (a zresztą ona nigdy sie nie skończyła), kolejki też są (słuzba zdrowia) ,pałowanie i mordowanie (Dębski. Papała, Falzmann, Olewnik, Ratajczak...)trwa cały czas, państwo policyjne to właśnie III RP.Śmiało głosuj na Bronka czyli na WSI czyli na Pucina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/Kievan-rus-1015-1113-(en).png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętliwy napisał:
Wyborco. Pamiętaj o jednym: każda czerwona szmata i komuch, głosuje na Bronka. Chcesz powrotu komuny, kolejek, mordów politycznych, pałowania, kneblowania wypowiedzi, państwa policyjnego - głosuj na pupilka komuchów - Bronka K. Kto tego nie chce, głosuje na Kaczyńskiego! Dla mnie wystarczy, że wszystkie komuchy głosują na Bronka, to oznacza jedno: głosuję na Kaczyńskiego.
Kościół katolicki ma swój dekalog, wśród tych 10 przykazań jest - miłuj bliźniego swego jak siebie samego Czy niektórzy zapomnieli o tych przykazaniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujący na Bronka napisał:
Witam Państwa. Kilka słów o mnie - 41 lat, wyższe wykształcenie, również branżowe pomagisterskie, zaliczone mnóstwo szkoleń, żona, troje dzieci, dwa samochody, duże dochody, duży majątek, wczasy w tropikach zimą, we Włoszech latem (bo lubię). I ciekawe, czy ktoś zgadnie, na kogo będę głosował ? Ha, szczekaczki Jarosława, nie, nie, tu się pomyliliście. Nie oddam swego cennego głosu na tego żałosnego, małego duchem, zakompleksionego i przebranego w cudze piórka człowieczka. Wyborcy Bronka, do urn !! Zwyciężymy !!!
WYGRACIE ALE NA FUJARACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...